جوانگرایی درسطوح مدیریتی باید دستورکار مدیران باشد


معاون استاندار خراسان شمالی: جوانگرایی درسطوح مدیریتی باید دستورکار مدیران باشد.

اسفراین-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: رویکرد جوانگرایی و بهره مندی از توان مدیرتی بانوان باید در دستور کار فرمانداران و مدیران باشد.

به گزارش ایرنا دکتر مهرداد ابراهیمی پنجشنبه در نشست شورای اداری اسفراین با محوریت تودیع و معارفه معاون فرماندارو بخشدار مرکزی این شهرستان اظهار کرد : یکی از مهم ترین شاخص های ارزیابی مدیران، جوانگرایی و بهره مندی از توان مدیریتی بانوان است.
وی با بیان اینکه این آیین نامه به فرمانداران ابلاغ شده است افزود: اگر جوانان را امروز پروش ندهیم به طور قطع در سال های آینده دچار مشکل مدیریتی خواهیم شد.
ابراهیمی گفت: در مباحث مدیریتی از مدیران افزایش بینش کاری ، ایثار در مدیریت، ایجاد اعتماد مردمی، افزایش وحدت، مدیریت انتظارات و توقعات ،پاسخگویی صادقانه و ارتقای احساس امنیت در شهرستان را انتظار داریم.
***اعتدال گرایی و اعتقاد به برنامه های دولت ملاک انتخاب مدیران
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: در انتصاب مدیران و مسئولان شهرستان رعایت اعتدال گرایی و اعتقاد به همراهی با برنامه های دولت مد نظر قرار گیرد.
ابراهیمی ازمدیران شهرستان خواست تا با برگزاری دهگردشی ها از نزدیک با مناطق تحت مدیریت خود و مشکلات مردم در تماس باشند و برا ی حل آنها بکوشند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردمی بود و بر این اساس مردم ولی نعمتان ما هستند و ما نباید افکار عمومی را کنار بگذاریم و مردم گریز باشیم.
ابراهیمی گفت: ما باید با رفتار مناسب و کار درست، اعتماد مردم به نظام را افزایش دهیم و اقدامات ما باید گویای رفتار حمایتی در قبال مردم باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی افزود: مردم در انتخابات با رای دوباره به دکتر روحانی نشان دادند که خواستار تغییرات در برنامه ها و رفتارها هستند و بنابراین موانع و مشکلات باید با هم افزایی و هم اندیشی و بهره مندی از تمامی ظرفیت های موجود برای رشد و توسعه استان برطرف شود.